Przy świątecznym stole w Jaworze
Dzisiaj przy świątecznym stole spotkała się Jaworowa społeczność. Z życzeniami i słodkim zajączkiem przybył burmistrz Jarosław Przewoźnym. Na czas nadchodzącej Wielkanocy życzyliśmy sobie wszelkiego dobra. Po wysłuchaniu fragmentu Pisma Świętego i podzieleniu się jajkiem zjedliśmy świąteczne śniadanie. Wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary wprowadził nas w nastrój pełen zadumy i wzruszeń.




.png)