Trwają przygotowania do zimy
Choć z nieba nie spadł jeszcze ani jeden płatek śniegu, to w naszym mieście rozpoczęła się Akcja Zima. Od kilku dni pracownicy Urzędu Miejskiego rozstawiają kolorowe skrzynie wypełnione piaskiem. Ponad 100 pojemników pojawiło się w miejscach, by zimą ułatwić sprawne przeprowadzanie prac związanych z zabezpieczaniem śliskich chodników.



.png)