Pszczelarze dzieciom
"Dla serc szlachetnych największą rozkoszą, gdy drugim radość w niedoli przynoszą".
Adam Asnyk

Pszczelarze z Koła Pszczelarzy w Pniewach, wzorem lat ubiegłych, zorganizowali wśród swoich członków zbiórkę miodu. Tym razem zdecydowali aby 20 kg miodu wielokwiatowego i akacjowego przekazać podopiecznym dla "Domu Dziecka im. Św. Urszuli Ledóchowskiej" w Otorowie w gminie Szamotuły i Podopiecznym Świetlicy Caritas w Pniewach. Jestesmy pszczelarzami amatorami i czujemy potrzebę dzielenia się z innymi. Co prawda ostatni sezon nie był dla pszczelarzy łaskawy to jednak nasi członkowie to osoby gotowe osłodzić dzieciom życie. Mam nadzieję, że dzielenie się słodkim darem, który dają pracowite pszczoły zostanie na zawsze w tradycji naszego koła.
Zarząd i Członkowie Koła Pniewy



.png)