Rowerowy Rajd Niepodległości
11 listopada br. zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w rowerowym rajdzie z okazji Święta Niepodległości.
Pojedziemy przez Bytyńskie Brzęki, gdzie znajduje się pomnik ofiar nazistowskich Niemiec, które wchodząc na teren Polski w 1939 roku, dopuściły się zbrodni na obywatelach Polski. Pod pomnikiem zapalimy znicz, oddając cześć poległym rodakom.
Wracamy przed 12:00 na pniewski rynek, by wesprzeć mieszkańców w odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego. Dla każdego uczestnika patriotyczna przypinka. Ruszamy spod Lewiatana o godz. 07:00. Pokonamy trasę około 50 km. Warto zabrać termos z ciepłą kawą lub herbatą.
Serdecznie zapraszamy
Odjechani-Team PL




.png)