Serce defibrylatora już bije
W czwartek 13 lutego Panowie Marcin Macioszek i Zbigniew Słupski zamontowali defibrylator na zewnętrznej ścianie obok wejścia do budynku C naszej szkoły. Specjalny system ogrzeje wnętrze kopuły, kiedy temperatura będzie ujemna. W ten sposób chroni baterię, która ma podtrzymywać "życie" urządzenia przez 5 lat. Defibrylator jest darem pniewskiej społeczności i dlatego będzie do dyspozycji każdego, kto znajdzie się w sytuacji zagrożenia życia. Mamy nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy manipulowanie przy urządzeniu. Pamiętajmy, że najwyższą wartością jest ludzkie życie.
MB
.jpg)
.jpg)

