Siatkarki z awansem do półfinałów województwa wielkopolskiego Kinder Joy Of Moving

Dnia 3 marca w Tarnowie Podgórnym odbył się ćwierćfinał województwa wielopolskiego w Minisiatkówce dwójek dziewcząt.
Nasza drużyna w składzie Zofia Krystofiak klasa 2b, Adriana Frajtag klasa 4e i Maja Stachowska klasa 4d zajęły I miejsce w swojej grupie wygrywając wszystkie mecze. Pokonujemy 6 drużyn: UKS Jedynka Września 1, UKS ”OLIMP” Września 2, Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne 3, Klub Sportowy #6 Strefa Lwówek 3, KS "SOKOŁY" KOSTRZYN 3, MKS KANGUR Nowy Tomyśl 5 i awansujemy do półfinału województwa wielkopolskiego który odbędzie się dnia 13 kwietnia.
Zosia, Adriana i Majka gratulacje
Magdalena Krystofiak
.jpg)



.png)