Siatkarska sobota
W sobotę 25 listopada zawodniczki UKS PNIEWIAK Zofia i Ania uczestniczyły w I Edycji Turnieju Niepodległościowego singli siatkarskich zorganizowanego przez: Gmina Duszniki, UKS Spartakus Duszniki, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Dusznikach. W turnieju udział wzięło 19 drużyn. Zawodniczki PNIEWIAKA zajęły III miejsce. Gratulacje dla dziewczynek i Pani trener Magdaleny Krystofiak.

