Siatkarskie emocje podczas Rutnicki Cup 2025
Dzisiaj, 13 lipca 2025 roku, w Łazienkach Miejskich w Pniewach odbyły się eliminacje do 19. edycji amatorskiego turnieju siatkówki Rutnicki Cup.
Do rozgrywek przystąpiło prawie 84 zawodników! Sportowcom kibicował Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka, Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Paweł Prętki oraz Radny Powiatu Szamotulskiego Michał Chojara.
Wielkie brawa dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla zwycięzców!




.png)