Ślubowania nadszedł czas!
W Szkole Podstawowej w Chełmnie odbyła się dziś uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. To wyjątkowy moment w szkolnym kalendarzu — pełen emocji, wzruszeń i dumy.
W wydarzeniu udział wzięli zaproszeni goście: burmistrz Jarosław Szurka, Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Paweł Prętki, Radni Rady Miejskiej Pniewy Jacek Piechocki i Zbigniew Drgas, Radny Powiatu Szamotulskiego Sławomir Chamczyk, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Pniewach Damian Kruk, Przyjaciel Szkoły Emilia Wytykowska- Sroka, Rodzice, Nauczyciele oraz Uczniowie.
To piękny początek szkolnej przygody, która z pewnością przyniesie wiele sukcesów i radości.
Serdecznie gratulujemy pierwszoklasistom, wychowawczyni Renacie Sobocińskiej i życzymy im powodzenia na nowej, edukacyjnej drodze!


