Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 18 czerwca 2024
Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
pochmurno
25°C

Ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Dnia 19 maja 2024 roku, na Rynku naszego miasta odbyło się uroczyste ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. W wydarzeniu uczestniczyli samorządowcy, mieszkańcy oraz zaproszeni goście, którzy z dumą i wzruszeniem obserwowali ten ważny moment w życiu młodych strażaków.

Ceremonia rozpoczęła się punktualnie o godzinie 14:00. Po krótkim wstępie i powitaniu zgromadzonych przez Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Pniewach Adama Zbuckiego, młodzi druhowie złożyli ślubowanie, przysięgając wierność i oddanie służbie na rzecz lokalnej społeczności. W swoich przemówieniach burmistrz Jarosław Szurka i Poseł na Sejm RP Jakub Rutnicki podkreślali znaczenie zaangażowania młodzieży w działania na rzecz bezpieczeństwa publicznego oraz wyrazili nadzieję, że nowi członkowie drużyny będą wzorem do naśladowania dla swoich rówieśników.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości, zgromadzeni mieli okazję do rozmów z młodymi strażakami oraz do wspólnego zdjęcia.

Uroczyste ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej było wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników oraz mieszkańców naszego miasta. To nie tylko dowód na zaangażowanie młodzieży w służbę publiczną, ale także inspiracja do dalszych działań na rzecz wspólnego bezpieczeństwa.

Ślubowanie  Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Galeria zdjęć

Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej003 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej004 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej006 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej007 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej009 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej010 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej011 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej012 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej013 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej014 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej015 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej016 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej017 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej018 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej019 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej020 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej021 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej022 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej023 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej024 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej025 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej026 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej027 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej028 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej029 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej031 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej032 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej033 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej034 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej035 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej036 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej037 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej038 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej039 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej040 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej041 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej042 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej043 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej044 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej045 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej046 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej047 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej048 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej049 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej050 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej051 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej052 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej053 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej054 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej055 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej056 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej058 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej059 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej060 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej061 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej062 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej063 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej065 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej066 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej067 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej068 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej069 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej070 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej071 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej072 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej073 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej074 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej075 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej076 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej077 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej078 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej079 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej080 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej082 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej083 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej085 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej086 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej087 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej088 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej089 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej090 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej092 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej093 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej094 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej095 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej096 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej097 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej098 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej100 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej101 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej102 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej104 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej105 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej106 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej107 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej108 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej109 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej111 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej112 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej113 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej114 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej115 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej116 Ślubowanie członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej117
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.