Śnieżne Boże Narodzenie
"Śnieżne Boże Narodzenie" to tytuł koncertu, na który wybraliśmy się w mikołajkowy wieczór. W retransmisji koncertu uczestniczyliśmy w kinie w Buku. Oprócz pięknych doznań dla ucha, był również czas na lampkę szampana, rozmowy, życzenia. Dziękujemy uczestnikom wyjazdu za super towarzystwo — organizatorzy z Turowa.
.%5B1%5D.jpg)
.jpg)
.%5B1%5D.jpg)
.jpg)
.jpg)
.%5B1%5D.jpg)
.jpg)
.%5B1%5D.jpg)
.jpg)
.jpg)
.%5B1%5D.jpg)
.jpg)
.%5B1%5D.jpg)



.png)