Spartakiada Seniorów
W czwartkowe popołudnie 6 czerwca 2024 roku w ogrodzie przy Centrum Usług Społecznych w Pniewach odbyła się Spartakiada Seniorów z Gminy Pniewy. Na spotkanie przybyli Seniorzy z Pniew i pniewskich sołectw, Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka oraz Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Ryszard Napierała. Wraz z gośćmi z Rudki przybył sołtys Marek Nowakowski, a Seniorów z Chełmna wspierał sołtys Piotr Jandy.
Spotkanie rozpoczęło się krótką rozgrzewką. Następnie Seniorzy zarówno z Pniew, jak i pniewskich sołectw wybrali się na spacer do parku, podczas którego pani Ewa Grzywna opowiedziała o historii mijanych na naszej drodze zabytków. Po powrocie goście usiedli do kawy i drożdżówki. Niedługo potem rozpoczęły się pierwsze konkurencje. Sportową atmosferę można było wyczuć w powietrzu! Wszyscy świetnie się bawili i cieszyli wspólnie spędzonym czasem!
.jpg)



.png)