Spotkanie przy wielkanocnym stole
W Wielki Wtorek (26.03.2024 r.) w Restauracji ZACISZE Pniewy odbyło się Spotkanie przy wielkanocnym stole. Pniewskich Seniorów odwiedził Burmistrz Gminy Pniewy. Jarosław Przewoźny złożył gościom życzenia na tegoroczne Święta Wielkanocne.

