Spotkanie świąteczne w Turkawce
W poniedziałek, 22 grudnia 2025 roku podopieczni wraz z pracownikami Rodzinnego Domu Pomocy „Turkawka” i zaproszonymi gośćmi spotkali się, aby wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu. Spotkanie przebiegało w niezwykle ciepłej i serdecznej atmosferze. Rozmowom nie było końca, a przy świątecznych potrawach dzielono się wspomnieniami, życzeniami oraz radością płynącą ze wspólnego bycia razem. Życzenia uczestnikom spotkania złożył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka.
.jpg)



.png)