Spotkanie Wigilijne Amazonek
W piątkowy wieczór w Pniewach w restauracji "Zacisze" odbyło się spotkanie wigilijne pniewskich Amazonek. Oprócz pięknego wykonania kolęd można było usłyszeć także płynące prosto z serca świąteczne życzenia. Na spotkanie został zaproszony Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny.
.jpg)
.jpg)



.png)