Spotkanie z Łukaszem Brzóską
Dzisiaj w gabinecie burmistrza gościł miłośnik koni, wspaniały jeździec, wielokrotny medalista Łukasz Brzóska. Dzisiejsze spotkanie było okazją do podsumowania sezonu jeżdzieckiego 2022 oraz podziękowań za niejednokrotne wsparcie Gminy Pniewy w zawodach jeździeckich. Laureat nagrody sportowej Łukasz Brzóska rozmawiał też z burmistrzem o planach na przyszły rok. W ramach podziękowań Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny otrzymał pamiątkowy obraz.


