Spotkanie z podróżnikiem
Na Karaiby i dalej przez Pacyfik zabrał nas w środę, 16 listopada podróżnik, Marek Kramarczyk. Marek Kramarczyk to podróżnik, żeglarz oraz fotograf. Przepłynął on Pacyfik, a także kilka razy sam Atlantyk. Półtora roku mieszkał na Karaibach, a przez kilka miesięcy też na Polinezji. Ponad to nurkował z całą setką polujących rekinów (Tuamotu), pływał również z wielorybami - Królestwo Tonga i robił zdjęcia dzikim zwierzętom na samym Galapagos. Spotkanie odbyło się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Centrum Kultury Pniewy.






.png)