„Sprawne i aktywne każdego dnia”
W dniach 10.09. – 16.09.2022 Amazonki z Pniew wypoczywały w Ośrodku Wczasowym „ Gniewko” w Darłówku. Zabiegi rehabilitacyjne, spacery, dobre jedzenie i piękne widoki spowodowały, że wszyscy wrócili wypoczęci i pełni sił. Serdeczne podziękowania za dofinansowanie dla Urzędu Miasta i Gminy Pniewy, PCPR Szamotuły oraz dla naszych kochanych Darczyńców za 1% podatku.
DZIĘKUJEMY.



.png)