Sprzątamy dla Polski
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pniewach wzięli udział w Ogólnopolskiej akcji "Sprzątamy Dla Polski" organizowana przez stowarzyszenie "Dla Polski".
W ramach akcji uczniowie wraz z opiekunem SU Maciejem Ponicki sprzątali pobliski park, a także "Księże Góry". Zaangażowanie uczniów w prace było imponujące a ilości śmieci niestety spore.
"Całego świata nie posprzątamy, ale możemy sprzątać nasz mały świat -Pniewy" jak powiedział jeden z uczniów.



.png)