Stabat Mater w kościele św. Jana Chrzciciela
Dzisiaj w kościele św. Jana Chrzciciela usłyszeliśmy Stabat Mater Pergolesiego w wykonaniu kwintetu smyczkowego, solistek i organów. Dla słuchaczy była to „uczta dla ducha i ciała". Był to ostatni tegoroczny koncert w ramach Spotkań z Muzyką.



.png)