Sukcesy Młodych Karateków na Turnieju Gwiazdkowym!
W miniony wtorek 9.12 nasi młodzi adepci Kyokushin wzięli udział w Klubowym Turnieju Gwiazdkowym. Było to niezwykle emocjonujące wydarzenie, a nasi zawodnicy pokazali serce do walki i ducha Kyokushin!
Część 1: Rywalizacja w KATA w Poznaniu
* 130 młodych karateka zgłosiło się do tej konkurencji, co gwarantowało bardzo wysoki poziom.
* Nasz klub reprezentowało 9 ambitnych zawodników.
* Rywalizacja była niesamowicie zacięta – drobne różnice punktowe decydowały o miejscach, często po przecinku! To pokazuje, jak drobne detale decydowały o podium.
Mimo ogromnej konkurencji mamy powód do dumy!
Serdeczne gratulacje dla Senpai Oliwii Gęzikiewicz, która stanęła na podium w swojej kategorii, zdobywając 3 miejsce!
Oliwia, dziękujemy za wspaniałą postawę i godne reprezentowanie klubu!
Serdeczne podziękowania dla pozostałych zawodników za postawę godną wojownika. Nasz klub wystawił również dwóch sędziów.
Druga część turnieju w formule KUMITE rozegrana będzie w sobotę 13 grudnia o godzinie 10:00 na jednej z sal OSiR w Pniewach.
Przy okazji turnieju zbierać będziemy karmę dla schroniska dla psów.
Serdecznie zapraszamy. OSU!
Gratulujemy Wszystkim zawodnikom.







.png)