Trening integracyjny Pon - Ka
Wspaniały dzień pełen sportowych emocji za nami!
Stowarzyszenie Pon - Ka Pniewy miało przyjemność uczestniczyć w treningu integracyjnym z zapaśnikami w Nowym Tomyślu. Chłopcy mieli okazję do sparingów, nauki i wspólnej zabawy z rówieśnikami z Akademii Zapasów Nowy Tomyśl oraz Jastrzębiami Nowy Tomyśl. Dla wielu z nich były to pierwsze starcia na macie, ale z pewnością nie ostatnie!
Brawa dla naszych młodych zapaśników z Pniew!
.jpg)



.png)