TRENING KOLARSKI W KSIĘŻY GÓRACH
W najbliższy wtorek, 28 marca o godz. 18:00 ruszamy z cyklem treningów kolarskich, przez które będziemy promować jazdę na rowerze, mającą na celu poprawienie umiejętności sportowej uczestników i przygotowanie ich do startów w amatorskich zawodach, coraz częściej organizowanych w naszym sąsiedztwie.
.png)
Pierwszy trening odbędzie się na rowerze górskim - MTB, na terenie lasu Księże Góry (przy ul. Konińskiej), gdzie od lat przygotowana jest pętla ścieżek i dróg, na której organizowane były zawody kolarskie typu XC.
Trenujemy pod "batutą" naszego kolegi, doświadczonego kolarza, uczestnika i zwycięscy wielu zawodów kolarskich. Jego wiedza i doświadczenie pomogą nam doskonalić nasze umiejętności.
Serdecznie zapraszamy.
Odjechani-Team PL



.png)