Trwa zamiatanie miasta po sezonie zimowym
Od wczoraj trwa zamiatanie miasta po sezonie zimowym. Prace obejmują oczyszczanie ulic, chodników z piasku i zanieczyszczeń pozostałych po zimie.
Prosimy mieszkańców o zachowanie ostrożności w rejonach prowadzonych prac oraz – w miarę możliwości – o nieparkowanie pojazdów w miejscach objętych sprzątaniem.



