Trzy dni pełne magii z Mikołajem
Od 5 do 7 grudnia 2025 r. Święty Mikołaj wyruszył w wyjątkową, trzydniową podróż po sołectwach Gminy Pniewy. Odwiedził kolejno: Podpniewki, Zajączkowo, Psarskie, Nosalewo, Orliczko, Nojewo, Kikowo, Rudkę, Koninek, Buszewo, Buszewko, Dębinę, Przystanki, Chełmno, Jakubowo, Koszanowo, Konin, Psarce, Karmin, Lubocześnicę, Zamorze i Turowo.
W tej radosnej wędrówce towarzyszyli mu Burmistrz Gminy Pniewy Jarosłąw Szurka oraz Radna Rady Miejskiej Pniewy, Monika Świerkowska, a niezawodne auto i sanie – jak zawsze – zapewniła ekipa Moto Sokół Pniewy. Dzięki nim Mikołaj mógł dotrzeć wszędzie tam, gdzie czekały na niego dzieci i mieszkańcy.
W niedzielę Mikołaj zakończył swoją świąteczną podróż po naszej gminie.
Dziękujemy sołtysom i mieszkańcom za ciepłe przyjęcie, uśmiechy i gościnę – to dzięki Wam te dni były pełne magii! Powoli widać, że zbliżają się święta…




.png)