Turniej Noworoczny u Budowlanych
W dniu 31.01.2026r. w Nowotomyskim Klubie LKS „Budowlani – Kucera” odbył się Turniej Noworoczny w podnoszeniu ciężarów. Były to pierwsze zawody w nowym roku dla zawodników. To świetna okazja do sprawdzenia się przed nadchodzącym sezonem. W zawodach udział wzięło 9 sztangistów z Pniew. Dominik Buczek, Stanisław Smorawski i Jonatan Fliegel stanęli na podium w swoich kategoriach wiekowych.
Cała grupa świetnie się spisała, bo każdy pobił minimum jeden rekord życiowy.
Wyniki indywidualne:
- Smorawski Stanisław 114 kg w dwuboju
- Buczek Dominik 136 kg w dwuboju
- Jonatan Fliegel 83 kg w dwuboju
- Stanisław Szajek 72 kg w dwuboju
- Chamczyk Filip 43 kg w dwuboju
- Białas Mateusz 49 kg w dwuboju
- Mikuła Jakub 46 kg w dwuboju
- Duszczak Marek 46 kg w dwuboju
- Duszczak Kamil 37 kg w dwuboju
.jpg)



.png)