Turowo na meczu Lech Poznań-Puszcza Niepołomice
Dnia 6 października grupa osób wybrała się na mecz do Poznania, aby kibicować Lechowi. Były to wspaniałe chwile, pełne wrażeń i gorących emocji, tym bardziej, że mecz zakończył się wygraną dla miejscowego klubu 4-1.
Dziękujemy za otrzymane bilety wstępu na stadion, aby oglądać mecz, a Pani Monice za organizację wyjazdu.
KIBICE PIŁKI NOŻNEJ Z TUROWA Z PRZYJACIÓŁMI.



.png)