Ulicami naszego miasta przeszedł Korowód Świętych!
W piątek, 31 października, pniewskimi ulicami przeszedł Korowód Świętych. Najmłodsi przebrani za świętych, patronów i aniołki ruszyli z rynku do Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach, gdzie czekał na nich Bal Wszystkich Świętych.
Dzieci z uśmiechami ruszyły w corocznym korowodzie, śpiewając pieśni i bawiąc się.


