Uroczyste ślubowanie klas pierwszych
Dnia 11 listopada kolejny raz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek SJK im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Pniewach w sposób szczególny obchodzili Święto Niepodległości. Tego dnia w Sanktuarium uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie. Wydarzenie tradycyjnie rozpoczęto Mszą Świętą w intencji Ojczyzny oraz pierwszoklasistów. Po uroczystym ślubowaniu i przemówieniach gości, w auli w domu Matki Założycielki odbyła się akademia z okazji Święta Niepodległości.

