Uroczystość Zakończenia Edukacji Przedszkolnej 6- latków
„Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego…..”. Pod takim hasłem, w czwartek 22 czerwca 2023 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego Przedszkola „Miś”. Dzisiaj cztery grupy żegnały się z przedszkolem oraz swoimi paniami.
Na uroczystości obecni byli zaproszeni goście: Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny, Kierownik Referatu Oświaty Adrianna Chojan oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Araszkiewcz. Na zakończeniu obecni byli również rodzice absolwentów. Rodzicom, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki oraz za ich nieocenioną i bezinteresowną pomoc, dyrektor Katarzyna Kurek - Brzyk wraz z wychowawczyniami podziękowały, wręczając dyplomy.
Młodsze przedszkolaki z grupy „Biedronki”, pożegnali swoich starszych kolegów piosenką „Zostawiłeś ślad w tym przedszkolu”.
Po występach wszystkie dzieci kończące przedszkole otrzymały dyplomy, książki oraz zdjęcia na pamiątkę pobytu w przedszkolu.
Drogim Absolwentom życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i radosnych wakacji.



.png)