"W krainie baśni"
Podczas naszych ostatnich wakacyjnych warsztatów pisaliśmy baśnie. Historie były różne - wesołe, straszne, a czasami smutne - każdy znalazłby w nich coś dla siebie.
A na zakończenie wakacji wszystkie dzieci zapraszamy na seans filmowy! W piątek o 20:00.









.png)