W oczekiwaniu na św. Mikołaja
5 grudnia, w pięknej zimowej aurze, mieszkańcy Turowa oczekiwali na przyjazd św. Mikołaja.
Dzieci i dorośli zebrali się przy biesiadniku, gdzie wspólnie przyozdobili choinkę, własnoręcznie przygotowanymi ozdobami. Były zabawy na śniegu, lepienie bałwanów, śpiewanie oraz składanie życzeń. Na wszystkich czekała gorąca herbata, pierniczki, kiełbaska z grilla, a dla dorosłych grzaniec.
Przestrzegając obostrzeń epidemiologicznych spędziliśmy miło niedzielne popołudnie. Dzieci doczekały św. Mikołaja, który obdarował ich słodkościami.
Św. Mikołaj zabrał ze sobą podarunki dla Domu Dziecka w Otorowie i Lipnicy, które wcześniej nasi mieszkańcy hojnie przynieśli.


