Walentynkowe morsowanie
Walentynkowe morsowanie bractwa morsów, jak zwykle pozytywnie i z humorem,były ciekawe i dziwne stroje, ale jak to u nas morsowanie na wesoło. Na ogrzanie znalazła się też przepyszna zupa przygotowana przez naszą niezastąpioną Prezesową. Na osłodę pączki i kawa. Zachęcamy wszystkich do wspólnego morsowania to naprawdę wychodzi na zdrowie.
UWAGA!!! Przebywanie w naszym towarzystwie może POZYTYWNIE wpłynąć na twoje zdrowie psychiczne. Szczególne podziękowania dla PKS Orły Pniewyza wypożyczenie podgrzewacza bez którego nie mielibyśmy ciepłej kawy i herbatki. Oraz Bursa Szkolna w Pniewachktóra udostępniła nam termos w którym mogliśmy utrzymać temperaturę naszej przepysznej gorącej zupy.Bez nich było by to co najmniej niemożliwe DZIĘKUJEMY.




