Warsztaty świąteczne w Turowie
W niedzielne popołudnie, 7 grudnia, Panie z Turowa uczestniczyły w świątecznych warsztatach prowadzonych przez Panią Agnieszkę i Panią Gerdę. Podczas zajęć powstały piękne, nietuzinkowe stroiki, które już wkrótce przyozdobią nasze stoły i domy podczas wigilijnych spotkań.
Serdecznie dziękujemy prowadzącym za ich zaangażowanie, kreatywność, cierpliwość oraz ciepłą atmosferę, która sprawiła, że wspólna praca stała się prawdziwą przyjemnością i okazją do jeszcze lepszej integracji mieszkanek.
W ten sposób zakończyliśmy ostatnie zadanie realizowane z funduszu sołeckiego na rok 2025. Powstałe stroiki będą nie tylko ozdobą, ale również pięknym, świątecznym akcentem.
.jpg)



.png)