"Wesołe rozpoczęcie wakacji"
W sobotnie popołudnie 1 lipca odbyło się „Wesołe rozpoczęcie wakacji". Wydarzenie zorganizowane zostało przez Radną Rady Miejskiej Pniewy Teresę Smorawską.
Dla najmłodszych uczestników przewidziano liczne atrakcje w postaci dmuchanych zjeżdżalni, balonów, baniek mydlanych, przejażdżki kucykami, malowanie twarzy, zabawy z animatorem. Każdy z uczestników otrzymał wodę oraz coś słodkiego.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich którzy postanowili sobotnie popołudnie spędzić na wspólnej zabawie.



.png)