Wielobój klas I-III szkół podstawowych w Pniewach
Dzisiaj w hali sportowej w Pniewach odbyły się emocjonujące zawody wielobojowe dla uczniów klas I–III. W sportowej rywalizacji udział wzięły reprezentacje z Pniew, Nojewa oraz Chełmna, które zmierzyły się w sześciu konkurencjach sprawnościowych.
Od początku zawodów nie brakowało zdrowej rywalizacji i wielkich sportowych emocji. Dzieci wykazały się ogromną determinacją, szybkością i świetną współpracą drużynową. Publiczność gorąco wspierała swoich reprezentantów, tworząc fantastyczną atmosferę na trybunach.
Wydarzenie zostało objęte patronatem Burmistrza Gminy Pniewy. Nagrody uczestnikom wręczyła Radna Rady Miejskiej Pniewy Jolanta Wiśniewska.
Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa za sportową postawę, zaangażowanie i uśmiech, który towarzyszył im przez całe zawody. Najlepszą drużyną tegorocznego wieloboju okazały się Pniewy! Gratulujemy zwycięzcom!




.png)