Wigilijne spotkanie Bractwa Morsów
Wczoraj odbyło się kolejne niedzielne morsowanie. Tym razem wyjątkowe gdyż zaraz po zdrowotnej morsowej kąpieli spotkaliśmy się w Restauracji Zacisze aby złożyć sobie życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, podzielić się opłatkiem,zjeść pyszny obiad, wypić kawę i porozmawiać.
Zapraszamy na nasze kolejne morsowania w każdy wtorek i piątek o 19:00 i każdą niedzielę o 12:00.











.png)