Wiktor Kaczmarek Mistrzem Polski Uczniowskich Klubów Sportowych.
Październik to wyjątkowo aktywny miesiąc dla Wiktora Kaczmarka, ucznia 6 klasy Szkoły Podstawowej w Pniewach. Na przełomie dwóch tygodni rozegrał on aż cztery bardzo ważne turnieje bilardowe: Junior Tour w Łodzi, Wielkopolską Młodzieżową Ligę Bilardową w Zdunach, Eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów oraz Mistrzostwa Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Gdańsku.
W Mistrzostwach Polski UKS, które odbywały się w dniach 9-11 października wzięło udział 103 zawodników z całej Polski. Kategoria wiekowa, w której startował Wiktor liczyła 43 bilardzistów.
Nasz pniewianin na zawodach nie przegrał ani jednego pojedynku i zdobył tytuł Mistrza Polski Uczniowskich Klubów Sportowych, w kategorii 2010 i młodsi.
Wiktor reprezentował Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Brody.



.png)