Wiktor wicemistrzem Wielkopolski
Wielkopolska Młodzieżowa Liga Bilardowa to cykl 4 turniejów bilardowych organizowanych w Zdunach. Ma ona na celu wyłonienie Mistrza naszego regionu.
Wiktor Kaczmarek, uczeń klasy 6c, w ostatnim cyklu wygrał rozgrywki, ale niestety nie było tak za każdym razem. W ostatecznej klasyfikacji zajął drugą lokatę uzyskując tytuł Wicemistrza Wielkopolski. Mistrzem został Mateusz Cholewiński z Akademii Bilardowej Rokietnica.
Wiktor obronił tytuł zeszłoroczny.
Wiktor nie zwalnia tempa. W październiku rozegra jeszcze 4 duże turnieje. Najważniejszy odbędzie się 17 listopada. Będą to Mistrzostwa Polski Amatorów w Łodzi. Są to zawody dla dorosłych gdzie wystartuje 320 graczy.
Na strat w Mistrzostwach pniewianin pracował cały rok. Aby zakwalifikować się do zawodów Wiktor musiał wziąć udział w 5 eliminacjach.



.png)