Wiosennie w Sołectwie Rudka
24 marca mieszkańcy Sołectwa Rudka spotkali się , aby pożegnać tradycyjnie zimę a powitać wiosnę. Dzieci przygotowywały gaiki oraz wspólnie wykonały ekologiczną Marzannę. Podczas wiosennego korowodu z Marzanną dzieci śpiewały z radością żegnając zimową aurę. Na dzieci czekały niespodzianki od kicającego w pobliżu Zajączka. W gniazdku najmłodsi mieszkańcy znaleźli słodkości i drobne prezenciki. Dorośli smażyli kiełbaski i delektowali się herbatą i kawą przy wypiekach. To było miłe spotkanie. Było kolorowo i wesoło. Wkrótce następne akcje naszego Sołectwa. W podziękowaniu Sołtys z Radą Sołecką Rudka.
Więcej zdjęć na facebook Miasto Pniewy.




.png)