Wiosenny korowód przedszkolaków
Dziś nasze miasto rozkwitło nie tylko dzięki słońcu i budzącej się do życia przyrodzie, ale także za sprawą barwnego, radosnego korowodu przedszkolaków. Dzieci z kwiatami, balonami i wstążkami oraz własnoręcznie wykonanymi ozdobami, wyruszyły na wiosenny spacer, śpiewając wesołe piosenki i machając do przechodniów. To był prawdziwy festiwal radości, który przypomniał wszystkim, że wiosna to czas nadziei i uśmiechu. Korowód zabezpieczyła Straż Miejska.




.png)