Wizyta Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego w Pniewach
14 lutego 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Pniewach miało miejsce spotkanie Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Przewoźnego z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Wojciechem Jankowiakiem. Przedmiotem spotkania była współpraca naszej gminy z samorządem województwa.
.jpg)
Podczas rozmów, w których również brał udział Dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Paweł Katarzyński oraz zastępca burmistrza Józef Ćwiertnia, omawiano inwestycje drogowe realizowane i planowane w naszej gminie. Dzięki unijnym środkom finansowym Urząd Marszałkowski w Poznaniu planuje poważne inwestycje dotyczące drogi wojewódzkiej nr 116 na odcinku Podpniewki - Wronki i obwodnicy Pniew w ciągu drogi wojewódzkiej nr 187. Korzystając z okazji burmistrz Jarosław Przewoźny podziękował za dotychczasową współpracę przy realizacji inwestycji mających na celu poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Pniewy.



.png)