Wręczenie nagród w konkursie na "Najpiękniejszą świąteczną witrynę sklepową"
To już tradycja! Po raz VI zorganizowano konkurs na najpiękniejszą świąteczną witrynę sklepową. Laureatom konkursu burmistrz pogratulował, wręczył nagrody oraz podziękował za zaangażowanie w przygotowanie wystaw, które zdobią nasze miasto. Wszystkim uczestnikom konkursu jeszcze raz gratulujemy!
Laureaci konkursu
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TDR


"Laura"



"Lady Fashion"



Butik "By LA LOU"



"Asia i Kasia"



"Wiejski Ogród"









.png)