Wspólne zdobienie choinki
Dzisiaj na zaproszenie burmistrza przedszkolaki z Misia ubierały choinkę w Urzędzie Miejskim. Dzieci przyniosły własnoręcznie wykonane ozdoby, którymi ubrały świąteczne drzewko. Dzieci chętnie i z radością odpowiadały na zadawane pytania. Po wykonanej pracy i wspólnych zdjęciach przyszedł czas na słodką nagrodę.



.png)