WYBORY SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W LUBOCZEŚNICY
W dniu 15 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Lubocześnicy odbyło się Zebranie Wiejskie wyborcze. W zebraniu, oprócz mieszkańców sołectwa, uczestniczyli Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz goście.
W sołectwie Lubocześnica na ogólną liczbę 182 mieszkańców uprawnionych,
w wyborach wzięło udział 33. Sołtysem na kolejną kadencję wybrano ponownie Panią Maję Przewoźną. W skład Rady Sołeckiej weszli: Pani Paula Roj, Pan Marcin Piasek i Pan Maciej Frajtag.


