WYBORY SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W ORLICZKU
W dniu 23 stycznia br. w świetlicy wiejskiej odbyło się Zebranie Wiejskie wyborcze sołectwa Orliczko. W zebraniu, oprócz mieszkańców sołectwa, uczestniczyli Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz goście.
W sołectwie Orliczko na ogólną liczbę 116 mieszkańców uprawnionych,
w wyborach wzięło udział 50. Dotychczasowa sołtys Jolanta Wiśniewska nie ubiegała się o kolejną kadencję. Spośród zgłoszonych trzech kandydatów sołtysem wybrano Panią Agnieszkę Szorcz-Łodygę. W skład Rady Sołeckiej weszli: Anna Sobczak-Ren, Maciej Błajek i Wojciech Mech.




.png)