WYBORY SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W RUDCE
W dniu 27 lutego br. w świetlicy wiejskiej w Rudce odbyło się Zebranie Wiejskie wyborcze sołectwa Rudka. W zebraniu, oprócz mieszkańców sołectwa, uczestniczyli Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz goście.
W sołectwie Rudka na ogólną liczbę 100 mieszkańców uprawnionych, w wyborach wzięło udział 59. Spośród zgłoszonych trzech kandydatów sołtysem wybrano Pana Marka Nowakowskiego. W skład Rady Sołeckiej weszli: Pan Dariusz Motyka, Pani Karina Durma- Więcławska i Pani Anna Schmidt.




.png)