WYBORY SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W SOŁECTWIE DĘBORZYCE
W dniu 11 stycznia br. w świetlicy w Zajączkowie odbyło się Zebranie Wiejskie wyborcze. W zebraniu, oprócz mieszkańców sołectwa, uczestniczyli Burmistrz Gminy Jarosław Przewoźny wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego oraz goście.
W sołectwie Dęborzyce na ogólną liczbę 264 mieszkańców uprawnionych, w wyborach wzięło udział 17. Sołtysem na kolejną kadencję wybrano jednogłośnie, dotychczasowego sołtysa Pana Kamila Pogorzelczyka.
W skład Rady Sołeckiej weszli: Marta Duda, Paula Rackowiak i Paweł Nowak.





