Wyjazd do Orientarium Zoo Łódź
Pon-Ka: Zajęcia rozwijające uzdolnienia i zainteresowania dzieci zaprasza na wyjazd.
Wzorem roku ubiegłego i tym razem w ramach zajęć integracyjnych organizujemy rodzinny wyjazd do ZOO w Łodzi.
Wyjazd odbędzie się 22 kwietnia o godz.7.00 obok SP Pniewy od strony Dino. Powrót ok. godz.22.00
W cenie biletu przejazd autokarem, bilet wstępu, a także ubezpieczenie NNW.
Orientarium to najnowocześniejszy w Europie pawilon poświęcony faunie i florze Azji Południowo Wschodniej.
Budynek, wybiegi i woliery zajmują powierzchnię prawie 10 boisk piłkarskich. Zastosowane rozwiązania pozwalają utrzymywać zwierzęta na dużych przestrzeniach w połączeniu z innymi gatunkami i w urozmaiconym środowisku. Nasi goście mogą obserwować mieszkańców Orientarium z trzech perspektyw: podwodnej, lądowej oraz z góry.
Orientarium i reszta ZOO są dostępne dla zwiedzających cały rok, a zwierzęta w okresie chłodu nie muszą być przenoszone na zaplecza hodowlane.
Wyjazd poświęcony dla całych rodzin, możliwość zapisu również samego dziecka lub samej osoby dorosłej
Koszt:
150zl osoba dorosła
140zl dziecko
Zapraszamy do zapisów.
Więcej info pod nr tel.: 507033494



.png)