WywieśMY flagi dla Powstańców!
27 grudnia świętujmy wspólnie z całą Polską Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.
Uczcijmy 104. rocznicę wybuchu Wielkopolskiej Insurekcji wywieszając czerwoną flagę z białym orłem.
Tym symbolicznym gestem pokażmy nasze przywiązanie do historii, z której Wielkopolska dumnie wyrosła, a dzięki której niepodległa Rzeczpospolita stała się silniejsza.
Pokażmy, że jesteśmy dumni z Wielkopolski.
Uczcijmy Naszych Bohaterów i wywieśMY flagi dla Powstańców!




.png)